KOA Speer WK73S2JTTER33J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.33ohm, 0.5745V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1218
NRND
价格与库存
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-24
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
330 mOhms ±5% 1.2W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Metal Film
TE ConnectivityRL73K3AR33JTDF
Res Thick Film 2512 0.33 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
TE Connectivity4-1622825-7
Res Thick Film 2512 0.33 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity4-1622825-7
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.33ohm, 0.5745V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
PanasonicERJ-B2BJR33V
Res Thick Film 0612 0.33 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded Wide Terminal SMD Punched Carrier T/R
描述
RES 330M OHM 5% 1W 1812
RES 330 MOHM 5% 1W 1812
WIDE ELECT 1218 0.33R 5% 1W