KOA Speer WK73S2JTTER220F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.22ohm, 0.469V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1218
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-23.91%
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 2512 0.22 Ohm 1% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
PanasonicERJ-1TRQFR22U
Res Thick Film 2512 0.22 Ohm 1% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.22ohm, 0.4062V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Yageo GroupRL1218FK-070R22L
Res Thick Film 1218 0.22 Ohm 1% 1W ±250ppm/°C Molded SMD SMD Embossed T/R
PanasonicERJB2CFR20V
Res Thick Film 0612 0.2 Ohm 1% 1W 0ppm/C to 100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-1TRQFR24U
Res Thick Film 2512 0.24 Ohm 1% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
描述
Res, 0R22, 1W, Thick Film, 1218 Rohs Compliant: Yes |Koa WK73S2JTTER220F
RES 220M OHM 1% 1W 1812
RES 220 MOHM 1% 1W 1812
.22 OHM 1% 1W