KOA Speer WK73S2HTTE1R1J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 1.1ohm, 1.049V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Wide 1812 (4532Metric) 1218 FIXED RESISTOR WK73S 0.122Lx0.181W 3.10mmx4.60mm 1W 1Ohm ±100ppm/C
PanasonicERJ-1TRQJ1R2U
ERJ Series 2512 1.2 Ohm 1 W ±5 % ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
PanasonicERJ-12ZYJ1R1U
Res Thick Film 2010 1.1 Ohm 5% 0.75W(3/4W) -100ppm/C to 600ppm/C Molded SMD Embossed T/R
PanasonicERJ-1TYJ1R0U
Res Thick Film 2512 1 Ohm 5% 1W -100ppm/C to 600ppm/C Molded SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity1-1622820-9
Fixed Resistor, Thick Film, 1W, 1.2ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
TE Connectivity1-1622820-8
Fixed Resistor, Thick Film, 1W, 1ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
描述
RES 1.1 OHM 5% 1W 2010
WIDE ELEC 1020 5% 1W 1.1R