KOA Speer WK73S2H2TTER56J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 0.56ohm, 1.0583V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-15.72%
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 560 MOHM 5% 2W 2010
WIDE ELECT 1020 0.56R 5% 2W