KOA Speer WK73S2H2TTER390F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 0.39ohm, 0.8832V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.04%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-01-16
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 10 months ago)
描述
1% ¡À100ppm/¡æ 390m¦¸ 2W 1020 2.5mm*5mm*700¦Ìm
RES 390 MOHM 1% 2W 2010
WIDE ELECT 1020 0.39R 1% 2W