KOA Speer WK73S2H2TTE2R70F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 2.7ohm, 2.3238V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.23%
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 2.7 OHM 1% 2W 2010
WIDE ELECT 1020 2.7R 1% 2W