KOA Speer WK73S2H2TTE2R20F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 2.2ohm, 2.0976V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.89%
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
描述
Wide terminal type flat chip resistors
RES 2.2 OHM 1% 2W 2010
1% ¡À100ppm/¡æ 2.2¦¸ 1W 1020,2550 2.5mm*5mm*400¦Ìm
WIDE ELECT 1020 2.2R 1% 2W