KOA Speer WK73S2BTTDR953F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.953ohm, 0.8454V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
描述
RES 953M OHM 1% 3/4W 1206
RES 953 MOHM 1% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 1% 0.953R