KOA Speer WK73S2BTTDR91J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.91ohm, 0.8261V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0612 1 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
750mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 1Ω 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0612 825m Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
Res Thick Film 0612 909m Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
THICK FILM LOW VALUE 0612 0.976 OHM 1W 1% 100 PPM SMD
描述
RES 910M OHM 5% 3/4W 1206
RES 910 MOHM 5% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 0.91R
.91 OHM 5% 3/4W