KOA Speer WK73S2BTTDR750F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.75ohm, 0.75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
相关零件
Thick Film Surface Mount Chip Resistors Wraparound, Extremely Low Value
Res Thick Film 0612 681m Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
Res Thick Film 0612 825m Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
描述
RES 750M OHM 1% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 1% 0.75R
.75 OHM 1% 3/4W