KOA Speer WK73S2BTTDR681F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.681ohm, 0.7147V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2014-08-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 681M OHM 1% 3/4W 1206
RES 681 MOHM 1% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 1% 0.681R