KOA Speer WK73S2BTTDR56J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.56ohm, 0.6481V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
描述
RES 560M OHM 5% 3/4W 1206
RES 560 MOHM 5% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 0.56R
.56 OHM 5% 3/4W