KOA Speer WK73S2BTTDR560F
Res Thick Film 0612 0.56 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.56ohm, 0.6481V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
RES 560M OHM 1% 3/4W 1206
RES 560 MOHM 1% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 1% 0.56R
.56 OHM 1% 3/4W