KOA Speer WK73S2BTTDR430F
Res, 0R43, 0.75W, Thick Film, 0612 Rohs Compliant: Yes |Koa WK73S2BTTDR430F
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-15.83%
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-B2BFR39V
Res Thick Film 0612 0.39 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded Wide Terminal SMD Punched Carrier T/R
Thick Film Surface Mount Chip Resistors Wraparound, Extremely Low Value
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.43ohm, 0.5679V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Thick Film Resistors 0.43 Ohms 0.75W 1% Tol. 100 PPM
Wide 1206 (3216Metric) 0612 FIXED RESISTOR WK73S 0.063Lx0.126W 1.60mmx3.20mm 0.75W 3/4W 430mOhm ±100ppm/C
430m¦¸ ¡À1% 750mW ¡À100ppm/¡æ 0612 1.6mm*3.2mm*700¦Ìm