KOA Speer WK73S2BTTDR39J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.39ohm, 0.5408V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-B2BFR39V
Res Thick Film 0612 0.39 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded Wide Terminal SMD Punched Carrier T/R
描述
RES 390M OHM 5% 3/4W 1206
RES 390 MOHM 5% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 0.39R
.39 OHM 5% 3/4W