KOA Speer WK73S2BTTDR330F
Res Thick Film 0612 0.33 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+108%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0612 332m Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
描述
WK73S FIXED RESISTOR Wide 1206 (3216Metric) 0612 Chip Resistor ±1% ±200ppm/C 330mOhm 0.75W 3/4W
330 mOhms 1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.33ohm, 0.4975V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612