KOA Speer WK73S2BTTDR300F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.3ohm, 0.4743V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
THICK FILM LOW VALUE 0612 0.301 OHM 1W 1% 100 PPM SMD
描述
RES 300M OHM 1% 3/4W 1206
.3 OHM 1.5W 1%