KOA Speer WK73S2BTTDR287F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.287ohm, 0.464V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
描述
RES 287M OHM 1% 3/4W 1206
RES 287 MOHM 1% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 1% 0.287R