KOA Speer WK73S2BTTDR240F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.24ohm, 0.4243V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
相关零件
PanasonicERJ-B2BFR24V
Res Thick Film 0612 0.24 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded Wide Terminal SMD Punched Carrier T/R
描述
RES 240M OHM 1% 3/4W 1206
RES 240 MOHM 1% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 1% 0.24R
.24 OHM 1% 3/4W