KOA Speer WK73S2BTTDR215F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.215ohm, 0.4016V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 215M OHM 1% 3/4W 1206
RES 215 MOHM 1% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 1% 0.215R