KOA Speer WK73S2BTTDR200F
Res, 0R2, 0.75W, Thick Film, 0612 Rohs Compliant: Yes |Koa WK73S2BTTDR200F
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+94.08%
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERJB2CFR20V
Res Thick Film 0612 0.2 Ohm 1% 1W 0ppm/C to 100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.2ohm, 0.3873V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Wide 1206 (3216Metric) 0612 FIXED RESISTOR WK73S 0.063Lx0.126W 1.60mmx3.20mm 0.75W 3/4W 200mOhm ±200ppm/C
200m¦¸ ¡À1% 750mW ¡À200ppm/¡æ 0612 1.6mm*3.2mm*700¦Ìm