KOA Speer WK73S2BTTDR150F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.15ohm, 0.3354V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-B2CFR16V
Res Thick Film 0612 0.16 Ohm 1% 1W 0ppm/C to 100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
Wide 1206 (3216Metric) 0612 FIXED RESISTOR WK73S 0.063Lx0.126W 1.60mmx3.20mm 0.75W 3/4W 150mOhm ±200ppm/C
RES 150M OHM 1% 3/4W 1206
RES 150 MOHM 1% 3/4W 1206
150m¦¸ ¡À1% 750mW ¡À200ppm/¡æ 0612 1.6mm*3.2mm*700¦Ìm
KOA WK73S2BTTDR150F 贴片电阻
WIDE ELEC 0612 1% 0.15R
.15 OHM 1% 3/4W