KOA Speer WK73S2BTTDR133F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.133ohm, 0.3158V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
描述
RES 133M OHM 1% 3/4W 1206
RES 133 MOHM 1% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 1% 0.133R