KOA Speer WK73S2BTTD91L0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.091ohm, 0.2612V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0612 100m Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
描述
RES 91M OHM 1% 3/4W 1206
.091 OHM 1% 3/4W 200PPM
WIDE ELEC 0612 1% 91MR