KOA Speer WK73S2BTTD82L0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.082ohm, 0.248V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-B2CFR075V
Res Thick Film 0612 0.075 Ohm 1% 1W 0ppm/°C to 150ppm/°C Molded Wide Terminal SMD Punched Carrier T/R
描述
RES 82M OHM 1% 3/4W 1206
82m¦¸ ¡À1% 750mW ¡À200ppm/¡æ 0612 1.6mm*3.2mm*700¦Ìm
WIDE ELEC 0612 1% 82MR
.082 OHM 1% 3/4W