KOA Speer WK73S2BTTD6R04F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 6.04ohm, 2.1284V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
描述
RES 6.04 OHM 1% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 1% 6.04R