KOA Speer WK73S2BTTD68L0F
Res Thick Film 0612 0.068 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Future Electronics
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+1.01%
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0612 68m Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
描述
Res, 0R068, 0.75W, Thick Film, 0612 Rohs Compliant: Yes |Koa WK73S2BTTD68L0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.068ohm, 0.2258V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Thick Film Resistors - SMD 68 mOhms 0.75W 1% Tol. 200 PPM