KOA Speer WK73S2BTTD4R30F
WK73S FIXED RESISTOR Wide 1206 (3216Metric) 0612 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 4.3Ohm 0.75W 3/4W
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-14.76%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Surface Mount Thick Film Resistor, Long Side Termination, RCL Series, 4.7 ohm, 500 mW, - 1%, 75 V
PanasonicERJB2BF3R9V
Res Thick Film 0612 3.9 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0612 4.7 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 4.3ohm, 1.7958V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
RES 4.3 OHM 1% 3/4W 1206
4.3¦¸ ¡À1% 750mW ¡À100ppm/¡æ 0612 1.6mm*3.2mm*700¦Ìm
WIDE ELEC 0612 1% 4.3R
4.3 OHM 1.5W 1%