KOA Speer WK73S2BTTD4R22F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 4.22ohm, 1.779V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
描述
RES 4.22 OHM 1% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 1% 4.22R