KOA Speer WK73S2BTTD43LJ
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.043ohm, 0.1796V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-02-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 43M OHM 5% 3/4W 1206
RES 43 MOHM 5% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 43MR
.043 OHM 5% 3/4W