KOA Speer WK73S2BTTD30L0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.03ohm, 0.15V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0612 33m Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
描述
RES 30M OHM 1% 3/4W 1206
WT0612 0,03R 1% 0,75W WIDETERMINATION
WIDE ELEC 0612 1% 30MR
.03 OHM 1% 3/4W