KOA Speer WK73S2BTTD2R70F
Res Thick Film 0612 2.7 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 2.7ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 2.7ohm, 1.423V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
RES 2.7 OHM 1% 3/4W 1206
2.7¦¸ ¡À1% 750mW ¡À100ppm/¡æ 0612 1.6mm*3.2mm*700¦Ìm
WIDE ELEC 0612 1% 2.7R
2.7 OHM 1.5W 1%