KOA Speer WK73S2BTTD2R37F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 2.37ohm, 1.3332V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
描述
RES 2.37 OHM 1% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 1% 2.37R