KOA Speer WK73S2BTTD1R80F
Res Thick Film 0612 1.8 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
数据表和文档
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 1.8ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 1.74ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 1.8ohm, 1.1619V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
RES 1.8 OHM 1% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 1% 1.8R
1.8 OHM 1.5W 1%