KOA Speer WK73S2BTTD1R33F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 1.33ohm, 0.9987V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2014-08-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 1.33 OHM 1% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 1% 1.33R