KOA Speer WK73S2B15TTDR620F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 0.62ohm, 0.9644V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+36.57%
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-01-16
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 620 MOHM 1% 1.5W 1206
WIDE ELECT 0612 0.62R 1% 1.5W