KOA Speer WK73S2ATTD1R5J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 1.5ohm, 1.225V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0508
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 1.5 OHM 5% 1W 0805
WIDE ELEC 1225 5% 1.5R