KOA Speer WK73S2ATTD1R24F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 1.24ohm, 1.114V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0508
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 1.24 OHM 1% 1W 0805
WIDE ELEC 1225 1% 1.24R