KOA Speer WK73R3ATTE91R0F
1.5W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 91Ω 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Production
数据表和文档
描述
WK73R FIXED RESISTOR Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 91Ohm 2W
Thick Film Resistors - SMD 1.5W, 91ohm, 1%