KOA Speer WK73R3ATTE7502F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 75000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
数据表和文档
描述
RES 75K OHM 1% 2W 2512
wide terminal type flat chip resistors, 1225, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 1225 1% 75K