KOA Speer WK73R3ATTE7500F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 750ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
数据表和文档
KOA Speer SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 1225 750 Ohm 1% 2W ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
Wide 2512 (6432Metric) 1225 FIXED RESISTOR RCL 0.126Lx0.248W 3.20mmx6.30mm 2W 680Ohm ±100ppm/C
RCL 1225 Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 820Ohms 2W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 820ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1225
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 680ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1225
描述
Wide 2512 (6432Metric) 1225 FIXED RESISTOR WK73R 0.122Lx0.252W 3.10mmx6.40mm 2W 750Ohm ±100ppm/C
wide terminal type flat chip resistors, 1225, RoHS
KOA Speer SCT
750¦¸ ¡À1% 2W ¡À100ppm/¡æ 1225 3.1mm*6.4mm*700¦Ìm