KOA Speer WK73R3ATTE5763F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 576000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1225
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2014-08-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 576K OHM 1% 2W 2512
wide terminal type flat chip resistors, 1225, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 1225 1% 576K