KOA Speer WK73R3ATTE4702F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 47000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
KOA Speer SCT
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 47K OHM 1% 2W 2512
wide terminal type flat chip resistors, 1225, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELECTRODE FC 1225 1% 1.5W
WIDE ELEC 1225 1% 47K