KOA Speer WK73R3ATTE2741F
2W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 2.74kΩ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2014-08-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
WK73R Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 2.74kOhm 2W