KOA Speer WK73R3ATTE243J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 24000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
数据表和文档
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
RCL FIXED RESISTOR Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 22kOhm 2W
Res Thick Film 1225 24.9K Ohm 1% 2W ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
RES 24K OHM 5% 2W 2512
WIDE ELEC 1225 5% 24K