KOA Speer WK73R3ATTE22R0F
WK73R FIXED RESISTOR Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 22Ohm 2W
数据表和文档
KOA Speer SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.10%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 22ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
wide terminal type flat chip resistors, 1225, RoHS
KOA Speer SCT
22¦¸ ¡À1% 2W ¡À100ppm/¡æ 1225 3.1mm*6.4mm*700¦Ìm