KOA Speer WK73R3ATTE2200F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 220ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 220 OHM 1% 2W 2512
wide terminal type flat chip resistors, 1225, RoHS
KOA Speer SCT
220 OHM 1% 1.5W 100PPM
WIDE ELEC 1225 1% 220R