KOA Speer WK73R3ATTE1301F
WK73R FIXED RESISTOR Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor 卤1% 卤100ppm/C 1.3kOhm 2W
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 1300ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
Thick Film Resistors - SMD 1.5W, 1.3Kohm, 1%