KOA Speer WK73R2JTTE6040F
WK73R Wide 1812 (4532Metric) 1218 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 604Ohm 1W
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
KOA Speer SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2014-08-15
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 604ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1218
wide terminal type flat chip resistors, 1218, RoHS
KOA Speer SCT
604¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 1218 3.1mm*4.6mm*700¦Ìm