KOA Speer WK73R2HTTE6811F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 6810ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2014-08-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
wide terminal type flat chip resistors, 1020, RoHS
KOA Speer SCT
RES 6.81K OHM 1% 1W 2010
WIDE ELEC 1020 1% 1W 6.81K